Algemene vraag? Vul dan onderstaand formulier in..

4 + 0 = ?

Volg ons op Facebook

Adresgegevens MFC Markant

Multifunctioneel Centrum (MFC) Màrkant
Wite Mar 7
8939 CC Leeuwarden

Telefoon: 058 843 0514

U kunt ook contact opnemen met:

Algemeen

Margo Pasman • Martine Kroef  • Judith Aldershof

info@wijkverenigingzuiderburen.nl

Communicatie

Margo Pasman • Martine Kroef  • Joram Bons

communicatie@wijkverenigingzuiderburen.nl

MFC Markant

Lucien Avermaete

markant@wijkverenigingzuiderburen.nl

Wijkfeest

Judith Aldershof

wijkfeest@wijkverenigingzuiderburen.nl

Leden

Judith Aldershof

leden@wijkverenigingzuiderburen.nl

Penningmeester

Stefan van den Berg

penningmeester@wijkverenigingzuiderburen.nl

Secretaris

Judith Aldershof

secretaris@wijkverenigingzuiderburen.nl

Vrijwilligers

Marjan Schonenberg

vrijwilligers@wijkverenigingzuiderburen.nl

Facturen

Stefan van den Berg

factuur@wijkverenigingzuiderburen.nl